VESELI ASINSVADI

VESELI ASINSVADI

Informatīvie izmeklējumi asinsvadiem. Kā pareizi sagatavoties, ja ārsts nozīmējis doplerogrāfiju, datortomogrāfisko flebogrāfiju vai angiogrāfiju.

Mērīsim asinsspiedienu pareizi! Pat tie, kuri regulāri kontrolē savu asinsspiedienu, mēdz pieļaut dažas tipiskas kļūdas, kuru dēļ asinsspiediena rezultātu nevar uzskatīt par gluži ticamu...

Savaldīt holesterīnu. Kad asinsanalīzēs pirmo reizi holesterīns uzrādīts augstāks par normu, laiks savā dzīvē ieviest pārmaiņas.

Ateroskleroze. Ja asinsvadu aizsērēšana jau sākusies, padarīt tos atkal tīrus ir teju neiespējami, bet toties šo procesu var apstādināt. Ir dažādi risinājumi.

Bīstamie trombi. Kā laikus pamanīt to, ka, iespējams, sākusies dziļo vēnu tromboze, un varētu saņemt palīdzību. Turklāt palīdzība nepieciešama ātri!

Asinsvadus var ārstēt bez lielas iejaukšanās. Trīs modernas metodes, ar kurām mūsdienās ārstē pacientus, lai pēc slimnīcas nav nepieciešama ilga rehabilitācija.

Varikoze – vēnu sauciens pēc palīdzības. Kura vēnu ārstēšanas metode ir vissaudzīgākā pacientam? Kā sagatavoties operācijai? Kā vingrot, ja kājas kā ar svinu pielietas? Zinošu flebologu praktiskie padomi.

Aktieris Ģirts Ķesteris kāju vēnas ir operējis divreiz: “Nesāpēja itin nekas – kamēr ārsts strādāja, varēju brīvi plaukšķināt rokas, gaidot, kad viss būs galā.”

Kā nodzīvot līdz 120 gadiem? Profesors Andrejs Ērglis iesaka nelietot eklērus maizes vietā, būt piesardzīgam ar vegānismu un izvairīties no rapšu eļļas...

1.59 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633