Vesela mugura

MUGURAS SĀPES. NO KURIENES TĀM AUG KĀJAS? Skaidrojam, kādēļ sāp sprandas daļā, starp lāpstiņām un krustos. Ir muguras sāpes, kas pāries tāpat, bet dažās situācijās noteikti jāmeklē speciālista padoms.

SKOLIOZE. MUGURKAULA NEVĒLAMAIS IZLIEKUMS
Atstāta bez ievērības, skolioze var progresēt, radot sarežģījumus ikdienas dzīvē. Tikai retos gadījumos nepieciešamas radikālas ārstēšanas metodes, lielākoties vēlamo rezultātu var panākt ar vingrošanu. Tagad arī pie mums strādā fizioterapeiti, Šrotas metodes speciālisti, kuri bērniem ar skoliozi patiešām var palīdzēt.

8 JAUTĀJUMI PAR ŠĪ GADSIMTA SĒRGU – SPONDILOZI
To īsti nesauc par slimību, bet gan vecuma ieviestām izmaiņām mugurkaulā, kas sākas jau pēc 30 gadu sasniegšanas. Nevēlamās izmaiņas var ierobežot ar savlaicīgu profilaksi.

KAD MUGURA “ATSĀP” CITUR
Sāpe kājā, nierē, ribās, aknās, sirdī un vajadzība bez iemesla tvert pēc dziļākas ieelpas... Kā tas ir saistīts ar muguras problēmām? Savādos simptomus skaidro neiroloģe.

AR ĪSTO TERAPIJU PRET MUGURAS VAINĀM
Blokādes, radiofrekvences terapija, akupunktūra, masāžas, slinga terapija, peldēšana, hidroterapija, medikamenti vai tomēr operācija. Katrai sūdzībai – savs risinājums.

VECĀKIEM, KURIEM RŪP SAVU BĒRNU MUGURAS VESELĪBA
Kas gudram tētim un mammai jāzina par augošu bērnu, kā izvēlēties viņam piemērotākās treniņnodarbības, lai nekaitētu mugurai un kā laikus pamanīt stājas problēmas. Stājas traucējumi nesāp – bērns nesūdzēsies, tāpēc vecākiem tie jāpamana pirmajiem

+ RĀPOŠANA UN VĒL CITI SPECIĀLISTU IETEIKTI VINGROJUMI, KAS PATIKS TAVAI MUGURAI!

1.49 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633

Kuponu atlaides