STIPRI NERVI

Stipri nervi
- Pati svarīgākā – tava psihoemocionālā veselība
- Aci pret aci ar veģetatīvo distoniju. Vai to var uzskatīt par slimību? Kā atpazīt somatoformas veģetatīvās disfunkcijas izpausmes un kas ar to palīdz tik galā – adatu terapiju, homeopātiju vai pietiek ar lēnāku dzīvošanu?
- Neizdedz darbā! Kā laikus pamanīt pirmās izdegšanas sindroma pazīmes un rīkoties tūlīt.
- Ārstu padomi cīņai ar saspringuma izraisītām galvassāpēm. Divi plāni – akūtam brīdim un profilaksei.
- Depresiju var un vajag ārstēt! Saruna ar blogeri Alisi Pabērzu, kura nespēja klusēt, kad visapkārt par šo slimību runāja tik daudz aplamību...
- Cietajā diskā vairs nav vietas! Kas tieši būtu jāmaina dzīvē, ja gribi uzlabot savu atmiņu?
- Nervi netur. Varbūt tiešām jāpalieto magnijs? Analizējam, kas magnija preparātiem “vēderā”, kā un kad tos pareizi lietot.
- Bezmiega naktis. Ārsti vīna glāzi miega uzlabošanai neiesaka, bet pareizi sastādīts dienas režīms patiešām var patiešām palīdzēt.
- Nervi prasa magniju. Izvēlēties labāko preparātu aptiekā ir tikai puse no uzvaras – vēl jāzina, kā magniju pareizi lietot, lai gūtu no tā labumu.
- Anti stresa meistarklase. Kopā ar speciālistiem meklējam veidus, kā tikt pāri stresa pilnām situācijām arī bez nervus nomierinošiem medikamentiem. Savu stresa līmeni vērtē un ar pārbaudītu antistresa recepti dalās žurnālists Jānis Šipkēvics, pasākumu producente Gundega Skudriņa, rakstniece Dace Rukšāne – Ščipčinska.
- Tests tev! Izpildi un uzzini, kā nervu sistēma jūtas tavā dzīvesveidā.

1.59 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633