STĀDI

VASARAS PUĶES, ZEMCIETES, AUGĻU KOKI, GARŠAUGI , ŪDENSAUGI, LAPUKOKI UN SKUJEŅI- VISS VIENKOPUS JAUNAJĀ SPECIĀLIZDEVUMĀ “STĀDI!”.

Sērijā “Dārza Pasaules” bibliotēka iznācis ļoti noderīgs un praktisks izdevums – ceļvedis 30 Latvijas stādaudzētavu piedāvājumā. Tajā apkopota informācija par katras audzētavas sortimentu, šāgada jaunumiem sugu un šķirņu izvēlē, īpašajiem retumiem, ko piedāvā tikai konkrētā stādaudzētava. Lai lasītāji vieglāk varētu orientēties, piedāvājam Latvijas karti, kurā atzīmēta katras stādaudzētavas atrašanās vieta un adrese.

Izdevumā arī uzzini, kurus augus stādaudzētavas audzē pašas, kurus ieved no ārzemēm un kurus iesaka kā piemērotus Latvijas “aukstajam galam” – Ziemeļvidzemei un Latgalei. Kā arī īsās intervijās stādaudzētavu saimnieki atklāj savu pieredzi audzētavas izveidošanā un piedāvāto augu audzēšanā.

Lai mūsu lasītājiem būtu ērtāk, tad visas stādaudzētavas ir sadalītas trīs grupās – tādās, kas specializējušās vasaras puķu un ziemciešu; augļu koku un ogulāju; dekoratīvo kokaugu audzēšanā. Tiesa, daudzas no tām, paplašinot sortimentu, papildus piedāvā arī citus augus, tomēr katrai ir savi galvenie augi, uz kuriem tā orientējas īpaši.

Lasītājiem šī ir laba iespēja uzzināt ne tikai to, ko jaunu šopavasar piedāvā viņu iecienītākā vai apkaimē tuvākā audzētava, bet arī citas, kas atrodas blakus novadā vai tālākā reģionā, kur darba vai privātās darīšanās nāksies būt.

Lai labi aug!

2.09 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633

Dāvini žurnālus bērnunamu bērniem