Reproduktīvā veselība

Kāpēc mūsdienās neauglība tik aktuāla. Ārsti skaidro biežāk sastopamos neauglības iemeslus un sniedz plānu problēmas risināšanai.

Tas jāzina gan mātei, gan meitai, gan tēvam, gan dēlam. Kā sievietei pareizi veikt krūšu pašizmeklēšanu, un kādēļ uz dzemdes kakla vēža skrīningu jādodas tikai reizi trīs gados. Kāpēc vīrietim erekcijas traucējumus var izraisīt laikus nepamanītas asinsvadu problēmas, un kas notiek, ja testosterona līmenis krītas pārāk strauji. Atbildes par to, kā rūpēties par veselību jebkurā vecumā, meklē ārstu sastādītajā padomu kalendārā!

Ko par organismu atklāj mēnešreižu raksturs, ja tās ir mokošas, sāpīgas, vieglas vai ar pavadoņiem – lielu apetīti un sāpēm mugurā...

Stabilās attiecībās ar hormonālo kontracepciju. Skaidrojam, kāpēc ārsts nedrīkst šo kontracepciju izrakstīt uz vieglu roku un kādu izsargāšanās metodi drošāk izvēlēties sievietēm, kuras cieš no migrēnas.

Pieredzes stāsts. Mamma pēc ārpusķermeņa apaugļošanas. Ginta un Jānis jau bija precējušies, bet gaidītais bērniņš gadiem ilgi nepietiecās, tomēr viņi zināja – bez bērniem nepaliksim! Izgājuši cauri grūtību lavīnai, lai tiktu pie dēliņa, ģimene piedzīvoja pārsteigumu...

Spermogramma. Kad jāizmeklē vīrietis, lai pārliecinātos par viņa auglību, šis ir izmeklējums Nr.1. Ko var uzzināt pēc šīm analīzēm, un kā saprast rezultātus.

Olšūnu sasaldēšana. Mūsdienu sievietei svarīga ir gan karjera, gan finansiāla stabilitāte, tikai tad viņa sāk domāt par ģimenes paplašināšanu. Diemžēl pa šo laiku gadās piedzīvot arī dažādus veselības sarežģījumus. Izlasi, kā olšūnu sasaldēšana var noderēt četrās dažādās situācijās.

Rindā uz valsts apmaksātu medicīnisko apaugļošanu. Pieci soļi, kā pieteikties un ar ko rēķināties, gaidot savu kārtu.

Vairāk lasi žurnāla “Veselība” speciālizdevumā “Reproduktīvā veselība”!

1.49 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633