Vannasistabas & WC

Neatkarīgi no tā, vai vannasistabas remonts «uzkritis kā sniegs uz galvas» vai plānots laikus, tas vienmēr liek uzdot bezgala daudz sarežģītu jautājumu: kā labāk plānot telpu, lai pietiktu vietas visam nepieciešamajam; kādus apdares materiālus izvēlēties; kura ražotāja santehnika ir kvalitatīvāka, tāpēc kalpos ilgāk? Bet pats svarīgākais: kur atrast meistaru, kam uzticēt rūpīgi izloloto ieceru realizāciju? Savā jaunajā izdevumā kopā ar dažādu jomu speciālistiem esam centušies rast atbildes uz būtiskākajiem jautājumiem. Izšķirsti izdevumu šeit.


Taču Ilustrētā rokasgrāmata «Vannasistaba & WC» ir ne tikai praktisku padomu kopums par to, kā soli pa solim plānot remontu, ierīkot ventilāciju un veikt vannasistabas hidroizolāciju. Ar bagātīgu ilustratīvo materiālu vēlējāmies parādīt vismaz daļu no tās daudzveidības, ko vannasistabu un tualetes telpu iekārtošanā paver modernie materiāli. Mūsdienu vannasistaba vairs nav tikai telpa higiēnas procedūru veikšanai. Tā ir vieta, kur relaksēties, atpūsties, baudīt mājas SPA procedūras, tieši tāpēc vannasistabā parādās tādi agrāk neredzēti atribūti kā ērti krēsli, galdiņi, grāmatu un žurnālu plaukti. Varbūt šķiet neparasti, bet arvien biežāk vannasistaba kļūst par dzīvojamās telpas daļu – tiek apvienota ar guļamistabu vai pat dzīvojamo istabu, atdalīta ar stikla aizslietni vai vispār integrēta telpā. Nav jābaidās nojaukt robežu starp pārejām dzīvojamajām telpām un vannasistabu, būtiski tikai, lai šāds iekārtojums atbilstu mājokļa īpašnieka gaumei un ieradumiem.
Arhitekte Rita Balode uzskata, ka vannasistaba, tāpat kā māja, ir tajā mītošā cilvēka spogulis, tāpēc katrs šādas telpas tapšanas un iekārtošanas stāsts ir individuāls. Ierosmei sešu dažādu vannasistabu stāsti, ko mums uzticēja profesionāļi – arhitekti un interjera dizaineri, katrs ar savu rokrakstu, paņēmieniem un pieredzi.
Vannasistabas remontu uzskata par dārgāko un sarežģītāko visā mājoklī, tāpēc jautājām finanšu speciālistiem, ko darīt, ja ar remontu nevar vilcināties, taču brīvu līdzekļu nav? Izrādījās, piemērotākais risinājums šādai situācijai ir patēriņa kredīts bankā, protams, iepriekš rūpīgi izsverot maksātspēju, nepieciešamās summas lielumu un iespējas to atmaksāt.
Taču, kā pārliecinājāmies izdevuma tapšanas gaitā, prasmīgi plānojot un radoši pieejot apdares materiālu izvēlei un iekārtojumam, iespējams īstenot savus sapņus, arī neieguldot lielus līdzekļus. Galvenās ir ideja un vēlme to īstenot. Viss pārējais – katra paša rokās. Lasiet, skatieties, vērtējiet un iedvesmojieties!


Mūsmāju bibliotēka /  VANNASISTABAS & WC
144 lpp.

Izdevējs: 
Izdevniecība Dienas Žurnāli
Izdošanas gads: 
2014
2.99 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633

 

Kuponu atlaides