Raganu sezona

Nataša Mosterte

Trilleris “RAGANU SEZONA” skar lielos jautājumus par mīlestību, nāvi, alķīmiju un cilvēka prāta spējām pārveidot realitāti un izlauzties no tās. Teksts ir intrigu pilns. Briesmas, slēpjoties aiz katra gudri uzrakstītā teikuma, vilina lasītāju aizgrābjošā ceļojumā.

Hakeris Gabriels Blekstouns ir izskatīgs, gudrs un iedomīgs, turklāt apveltīts ar neparastu talantu ― viņš spēj veikt domu lasīšanas lidojumu, kas ļauj ieiet cita cilvēka prātā.
Kādudien viņu uzmeklē sendienu draudzene un lūdz palīdzēt uzmeklēt viņas vīra pazudušo dēlu, kurš pēdējo reizi redzēts divu apburošu māsu sabiedrībā. Gabriels, lai arī negribīgi, tomēr piekrīt, un viņa dzīvē sākas raganu sezona ― ceļojums pasaulē, durvis uz kuru viņš labprāt būtu nekad neatvēris…

“Līdzīgās devās sajaucot alķīmiju, atmiņas mākslu, misticismu un augsto maģiju, Mosterte ir radījusi grāmatu, kuru grūti nolikt malā.”
TimeOut

“Atliek vien apbrīnot autores pašas raganisko spēku, ar ko viņa sajūsmina lasītāju!”
Daily Mail

“Saistoši. Oriģināli. Aizraujošs alķīmijas un seksualitātes aizraujošs apvienojums. Esiet gatavi ļauties tā pavedinošajam spēkam!”
Mo Haiders, rakstnieks

“Iedvesmojoši jutekliskas romantikas un ledainu tirpu pilns [..] pavedinošs trilleris.”
Harpers Bazaar

Izdevējs: 
Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 
2009
10.10 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633


Kuponu atlaides