Bez jakas

Gundars Ignats

“Gundars Ignats atbrīvo prozu no jebkuriem krāšņumiem, nobrāž to līdz fakta kailumam un pievieno personisku siltumu, panākot aizkustinošu īstenības redzējumu. Šeit valda rūpīga attieksme pret valodu un konceptuāla domāšana, nevis ambicioza, laikmetam izpatīkoša poza.”
Gundega Repše


“Saistoša jaunā literārā balss. [..] G. Ignats nepiesola glābt ne pasauli, ne latviešu literatūru. Tieši tamdēļ viņa rakstītais nav pārklāts ar bezgalīgiem dziļdomības un paštīksmīgiem savas īpatnuma apziņas palagiem.”
Undīne Adamaite, “Diena”

Jaunais rakstnieks Gundars Ignats dzimis 1981. gadā, regulāri publicējas dažādos kultūras periodiskajos izdevumos jau kopš 2005. gada, un viņa stāsti iekļauti latviešu īsprozas izlasēs “Stāsti. Prozas lasījumi klātienē un neklātienē”.
2007. gada vasarā Kultūras Dienas rīkotajā īsprozas konkursā Stāstu tramvajs ar stāstu “Bez jakas” starp 120 dalībniekiem autors ieņēma 2. vietu. Festivālā Prozas lasījumi piedalījies kopš 2006. gada.
Stāstu krājums “Bez jakas” ir Gundara pirmā grāmata.

Stāstu darbības vietas un personāži ir izdomāti un reāli. Jebkura sakritība ar reāliem cilvēkiem ir tiklab tīša, cik nejauša.

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Izdevējs: 
Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 
2009
5.25 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633


Kuponu atlaides