Bannija Manro nāve

Niks Keivs

"Grupu The Birthday Party, The Bad Seeds un The Grinderman solists, austrāliešu izcelsmes mūziķis Niks Keivs var lepoties ar trīsdesmit gadu ilgu karjeru. Viņš sadarbojies ar Kailiju Minogu, P.J. Harvey un daudziem citiem māksliniekiem, rakstījis mūziku filmām, kā arī sacerējis scenāriju filmai The Proposition (“Piedāvājums”, 2005, rež. Džons Hilkouts). Keiva debijas romāns “Un ēzelis ieraudzīja eņģeli” iznāca 1989. gadā (latviski izdots 2005. gadā).
Bannijs Manro ir seksa apsēsts tirdzniecības aģents — kā viņš pats savā iluzorajā pasaulē iedomājies — superiznesīgs naivo Anglijas mājsaimnieču kārdinātājs. Kad dzīve raida pēkšņu un skarbu sitienu zem jostasvietas, Bannijs, izmisīgi mēģinādams tverties pie realitātes, dara vienīgo, ko prot, ? paņēmis līdzi deviņgadīgo dēlu, viņš atkal sēžas savā fiatā un apņēmīgi dodas ceļā, kur Banniju šoreiz gaida visi viņa pasaules rēgi ? nevarīgi tēvi, atriebīgas mīļākās, greizsirdīgi vīri un ragaini maniaki ? tie, izlīduši no tumsas, nu ir gatavi piedzīt parādus.


"Iedabūjiet Kormaku Makārtiju, Francu Kafku un Beniju Hilu nelielā piejūras viesnīcā Braitonā, un jūs iegūsiet “Bannija Monro nāvi”. Lieliska lasāmviela, kas apzīmogota ar Keiva pazīšanas zīmi ? šausmām un cilvēcību."
Ērvins Velšs

"Nezinu, ko Millers teiktu par šādu komivojažiera nāves versiju, bet — pat ja viņu tā tracinātu, visdrīzāk viņš atzinīgi novērtētu šo nesaudzīgoBannija dzīšanu pa visiem viņa pašradītās elles lokiem… un Bannijs, juniors, viņu aizkustinātu ne mazāk kā jebkuru lāga cilvēku, kas tic, ka labais uzvarēs."
Dace Sparāne

Izdevējs: 
Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 
2009
5.30 EUR

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Norēķinu iespējas

Kuponu atlaides

Abonēt vari arī zvanot
klientu servisam

67292633